Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/platne/serwer14583/public_html/soteesklep3/htdocs/go/_files/print.php on line 49 Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/platne/serwer14583/public_html/soteesklep3/htdocs/themes/base/print/file_start.html.php on line 14
http://nrc.com.pl -

 

  Dyski twarde

DYSKI TWARDE to małe urządzenia mechaniczne wyposażone w zaawansowaną elektronikę sterującą. Są to urządzenia podatne na usterki i wykazujące największy procent usterek w notebookach. Oferujemy dyski nowe i używane. Przy wymianie dysku na życzenie klienta przegrywamy dane ze starego dysku na nowy tak, aby praca komputera nie uległa zmianie przy powiększaniu się ilości wolnego miejsca. W przypadku usterki starego dysku oferujemy usługę odzyskiwania danych. W naszej ofercie mamy dyski Toshiby, które w kilkuletniej praktyce wykazują najmniejszą awaryjność.
 

  Naprawa zasilaczy

ZASILACZ to bardzo ważny element, od jego sprawnego działania zależy praca całego systemu. Zła praca zasilacza może doprowadzić do usterki płyty głównej i innych komponentów. NRC oferuje nowe zasilacze, na życzenie klienta naprawę. Mimo iż większość zasilaczy jest nierozbieralna potrafimy je naprawić.
 

  Naprawa płyt głównych

PŁYTA GŁÓWNA to najdroższy element w notebooku. Większość serwisów przy stwierdzeniu usterki na płycie głównej oferuje tylko wymianę na nową. Koszt takiej płyty często jest bliski wartości notebooka.
Nasz serwis oferuje naprawę płyt głównych.

Nasza firma specjalizuje się w profesjonalnej naprawie płyt głównych, naprawialność płyt jest na poziomie 80-90%.

Zakres napraw dotyczy:
- wymiana chipów BGA
- układów scalonych SMD
- tranzystorów, kondensatorów
- naprawa, wymiana gniazd zasilania, złączy, slotów
- programowanie BIOS'ów
- usuwanie uszkodzeń mechanicznych

Naprawiamy również płyty główne, które uległy zalaniu cieczą.

Za diagnozę i wycenę naprawy nie pobieramy żadnych opłat.
Istnieje możliwość napraw w trybie ekspresowym.
Na wykonane naprawy udzielamy gwarancji na okres 3 miesięcy.

Jak dostarczyć uszkodzony sprzęt do naprawy ?
Szczegółowy opis: Jak dostarczyć sprzet ?

Jeżeli sprawa wymaga wcześniejszej konsultacji prosimy o kontakt za pomocą naszego formularza kontaktowego chętnie odpowiemy na wszelkie zapytania.
 

  Naprawa klawiatury

KLAWIATURA w notebookach to element mało odporny na zalanie płynem. Większość uszkodzeń to właśnie zalanie lub uszkodzenie, np: ułamanie dźwigienki klawisza. W przypadku uszkodzenia oferujemy najczęściej nowa klawiaturę, lecz są sytuacje gdy model notebooka był sprzedany w krótkiej serii i nowa klawiatura nie jest osiągalna, wówczas istnieje możliwość naprawy starej klawiatury. Oferujemy naprawę starej klawiatury, czyszczenie oraz regenerację.
 

  Naprawa wyświetlaczy LCD

WYŚWIETLACZ LCD to najbardziej delikatna część notebooka. Jest czuły na wszelkie mechaniczne przeciążenia, a w szczególności na uderzenia i zgniecenia. Często ulega uszkodzeniu na skutek upadku komputera. NRC naprawią wyświetlacze LCD - wymienią świetlówki podświetlające ekran, naprawiamy przetwornice FL zasilające świetlówkę, naprawiamy taśmy łączące płytę główna z wyświetlaczem LCD.
 

  Pamięci RAM

Oferujemy pamięci RAM przeznaczone do znacznej większości markowych notebooków: Acer, IBM, HP, Toshiba, Dell oraz COMPAQ, komputerów stacjonarnych, serwerów, routerów i drukarek. W naszej ofercie są produkty firm Kingston oraz Transcend. Nasze pamięci posiadają gwarancje bezterminowa.

W celu sprawdzenia ceny prosimy o kontakt - podamy możliwość rozbudowy pamięci oraz aktualną cenę dla danego komputera. Informację jaką potrzebujemy to marka, model komputera i aktualna ilość pamięci RAM.

W razie jakichkolwiek zapytań pisz napisz do nas korzystając z formularza ze strony.